יום שלישי, 1 באפריל 2014

פורטל הבידור הראשון מסוגו בארץ תוכן מקורי, ביקורת מקורית על כל עולם הבידור, אתם מוזמנים להביע את דעתם

סדרות ישראליות מושקעות מומלצות לצפייה ישירה יחד עם חוות דעת על הסדרות.
יש המון סדרות ישראליות בארץ, אך לא לכל סידרה יש תקציב שווה, ובעלת תוכן איכותי. אני ממליץ לכם על הסדרות הבאות:

פצועים בראש (מבית HOT) - עשרה פרקים מותחים במיוחד, כל פרק מושך אותך לצפות בפרק הבא - נחמד מאוד להעביר את הזמן וללגום מסידרה איכותית על ידי שני כותבים מוכשרים: חנן סביון וגיא עמיר - שחקנים, יוצרים וכותבים שניסו לפרוץ ולהצליח בכל דרך שהיא והצליחו בגדול בשנים האחרות. מה שמוביל אותי לסידרה הבאה עספור.

עספור היא סידרה ארוכה יחסית, בעלת מספר רב של פרקים, את/ה בתור צופה מתקרב לדמויות, רואה אותם בכל כך הרבה מצבים חלקם אינטימיים, חלקם מצחיקים, חלקם רומנטיים. בתור אחד שראה עספור 1, אני חכתי גם לעונה השנייה של עספור, עספור 2 ואכן ראיתי אותו. הסידרה הזאתי היא אכן מקורית ושונה. השחקנים בסידרה הזאת הם מהטובים והמוכרים בארץ. 

הבורר - הבורר היא אחת מהסדרות עתירות התקציב שנעשו במדינת ישראל. מיטב השחקנים התייצבו ושיחקו בכל ארבעת העונות של הבורר, פרי יצירתו של רשף לוי ושי כנות. מהשחקנים הבולטים: יהודה לוי, שלומי קוריאט, משה איבגי, אורי גבריאל, אניה בוקשטיין, שלום מיכאלשווילי ועוד טובים אחרים. מומלץ בחום. סידרה איכותית, מיוחדת, מותחת, מצחיקה עם אקשן: יריות פיצוצים, סידרת פשע ישראלית מצויינת שכתובה מעולה. אתם תחושו קירבה לכל מיני דמויות. מחכים לעונה החמישית.

גולסטאר - מה שנכלל גם כסידרת ריאליטי - אני מגדיר את התוכנית הזאת כסידרת ריאליטי איכותית. את/ה צופה בקבוצת כדורגל שמורכבת מאנשים מפורסמים (מסלבס) ואתה פשוט הופך אם תרצה ואם לא תרצה - לאוהד שלהם. את/ה רואה בזמן אמת התנהלות של קבוצה, יחסים בין אנשים, חברויות, ריבים, עבודת צוות, צחוקים, בכי, שמחה, צחוק ועוד - הכל סביב התנהלות של קבוצה תחת מאמן ועוזר מאמן. לא יעזור לכם זה מעניין. אף על פי שהמרכז פה הוא לא הכדורגל - אלא ההתנהלות של המפורסמים במסגרת וחוקים, את/ה עדיין חש/ה מהכדורגל עצמו. אין לזה קשר אם את/ה אוהב/ת כדורגל במציאות או לא. צפייה מהנה. (עד כה 5.3.2014 שודרו שתי עונות).

אין תגובות:

פרסום תגובה