יום חמישי, 12 בדצמבר 2013

הבורר עונה 4 פרק 9 לצפייה ישירה הבורר עונה 4 פרק 9 להורדה ישירה בחינם

הבורר עונה 4 פרק 9 לצפייה ישירה
הבורר עונה 4 פרק 9 להורדה ישירה בחינםהבורר עונה 4 פרק 9

הבורר עונה 4 פרק 9 לצפייה ישירה, יוסי נחוש בכוונותיו ללכת לבורר ולחשוף את האמת המכוערת על נדב ויגאל הנאצי, נדב מבין שהוא בסכנה ונפגש עם יוסי על מנת לנסות ולשכנע אותו בשוחד לא ללכת ולספר לבורר, הוא דיי בטוח שכסף יקנה את שתיקתו של יוסי אך הדברים מתחילים להסתבך ונדב מוצא את עצמו בפלונטר.
הבורר עונה 4 פרק 9 אבי חוזר לבית הבורר שפוי מתמיד, הוא חוזר לעניינים ונחוש לתפוס בחזרה את מקומו, הוא משדר לכולם עסקים כרגיל ומשתדל להבהיר כי הוא בריא במאת האחוזים וכי אין לו כל מתחרה, הוא מנסה להשיב את האיום שהיה משמו ברחובות עוד לפני התקרית ונוקט בצעדים משמעותיים.
אירנה ממשיכה להפציר בנדב כי עליו להגן עליה מפני דובר, היא מודיעה לו כי דובר סגר את החשבון עם ניקולה, וכי הוא הכה אותו נמרצות במועדון, היא מדגישה בפני נדב כי חייו בסכנה וכי דובר הוא בחור אלים אך נדב רואה לנכון כי כרגע דברים רבים אחרים מאיימים עליו ועל סדר העדיפויות שלו.
נטלי וענבל מסתכסכות וכל אחת מהן מנסה למשוך את אבי לכיוון שלה, ענבל מרגישה מאוימת ואילו נטלי עושה הכל על מנת לעצבן אותה.
הבורר 4 סדרה סוחפת ועוצרת נשימה מתקרבת בצעדי ענק אל פרקי הסיום שלה, אך, מיד שנראה כי העניינים מתחילים לשוב אל מקומם בשלום העלילה ממשיכה להסתבך ונדב השחקן הראשי מוצא את עצמו בין חיים למוות, אל תפספסו את פרק 9!
הבורר עונה 4 פרק 9 לצפייה ישירה

אין תגובות:

פרסום תגובה