יום חמישי, 5 בדצמבר 2013

הבורר עונה 4 פרק 8 לצפייה ישירה והורדה

הבורר עונה 4 פרק 8 לצפייה ישירה והורדה

הבורר עונה 4 פרק 8


הבורר עונה 4 פרק 8 להורדה ישירה בחינם

הבורר עונה 4 פרק 8 לצפייה ישירה, נדב מבין שהמפגש עם יוסי בבית של יגאל הולך לעלות לו ביוקר ואולי אפילו בחייו הוא מגיע לבית של הבורר ומנסה להקדים תרופה למכה ולמנוע בכל דרך מיוסי לספר למשפחת אסולין את מה שראה.
הבורר עונה 4 פרק 8 אבי מצליח ליצור קשר עם נדב לספר לו את כל המתרחש, הוא מחייב אותו לבוא ולהציל את המצב שמא יהיה מאוחר מידי, הבורר וכל משפחת אסולין מתארגנים בקבוצה רחבה ופועלים מכל החזיתות הם מארגנים משלחת רחבה אל בית המשוגעים של גבאי במטרה להציל את אבי ולחלצו משם. הם מודעים למתרחש ונחושים ונכונים לעשות כל שידרש על מנת להוציא את אבי ולנקום בוינר.
קוקי ואבי נפגשים ואבי מתרחש מהילד הקרב לבוא לעולם, הוא מבין שהולך להיות אב ילדייה של קוקי ושכעת שום דבר לא יכול להפריד בניהם, הוא מחליט לעשות את הצעד הנכון ושוקל לעזוב את ענבל ולהתחתן עם קוקי.
דובר משתחרר מהכלא ואירנה משתפת את נדב בחששותיה, היא מאמינה כי לאחר שחררו של דובר הוא כעת ירצה לנקום ואחיה ניקולה ישלח את דובר לפגוע בנדב ולסגור איתו את החשבון, נדב מבין שעליו לפעול במהרה ושחייו בסכנה מחזית נוספת.
הבורר 4 מגיעה לשיאה בפרק עוצר נשימה, בו העלילה מתהפכת על פיה ומדהימה אותנו באופן לא צפוי, הפרק יעלה לאתר ביום שלישי הקרוב בשעות הצהריים, כיום לפני השידור בהוט, עקבו ואל תפספסו, פרק מותח ומומלץ במיוחד לצפייה.

אין תגובות:

פרסום תגובה